loading

Bahçeşehir Kiralık Vinç

Bahçeşehir Kiralık Vinç

Bahçeşehir Vinç Kiralama 

Vinç kiralama hizmeti için Bahçeşehir ilçesi ve diğer ilçelerden başvurularınızı yapabilirsiniz. Sorunsuz  ağır yük taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçiniz.

Vinç Tanımı

Vinç tanımı yapılırsa halat, zincir ve makaralarla donatılmış makine gibi düşünülebilir. Bu makinelerin yükleme kaldırma boşaltma işlemleri yatay hareketle  gerçekleştirilebilmektedir. Ağır yüklerin kaldırması için ya da bir yerden  başka yerlere aktarılmasında oldukça işevsel bir sonuç verir. İnsan gücünün  yetmeyeceği yerlerde bu basit makineler birçok açıdan avantaj sağlar. Vinçler yükleme boşaltma ve taşıma işlemleri için istihdam edilmektedir. En çok kullanım alanlarına da bakılınca endüstriyel alanlar, üretim sanayi tesisleri, ağır malzemelerin olduğu  iş yerlerinde kullanılmaktadır. Bu kullanım alanlarına göre ayrıca  vinç türleri de değişebilir. Yani her yerde kullanılan sabit bir vinç yoktur. Bahçeşehir kiralık vinç bünyesinde de görüleceği üzere birçok vinç türünden hizmet alabilirsiniz.  Mobil  vinçler, kule vinçler, sepetli gibi çeşitler görülebilir. Bu  makinelerin kullanım alanlarına  örnek verilirse de sanayi makineleri taşıma, trafo taşıma ve montajı, konteyner yükleme ve boşaltma gibi işlemler için sıralama yapılabilir. Göörüldüğü üzere bu makineler çok ağır makinelerin kullanımı için gereklidir. Bu makineler elle vitesle güçle hareket eden sisteme sahiptir.

Rıhtımda Raylı Vinçler

Kiralık vinç Bahçeşehir bünyesinde rıhtımda taşıma yükleme gibi işlemler gerekiyorsa başvuru yapabilirsiniz. Rıhtımda gereken vinç sistemleri raylı olanlardır.  Raylı sistemler sayesinde kolay ve hızlı şekilde aıma yükleme gerçekleşir. Yarı hareketli vinçler dışında kamyona monte edilen seyyar yapıdaki vinçler de çeşit olarak görülebilir. Ancak bu tip vinçler rıhtımda pek kullanılmaz. Gemi güvertelerindeki vinçler ufak buharlı makinelerle ya da motorla çalışabilir.

İnşaat Alanlarında Vinçler

İnşaaat alanları vinçlerin en yaygın kullanıldıkları alanlardır. İnşaat malzemelerinin yükseğe kaldırılması ve istenen yönde hareket ettirilmesi için bu kullanımla avantaj elde edilir. Kaldıraç ve hidrolik sistemlerin bir araya gelerek kullanımı sonucu istenen sonuç alınabilir. Bahçeşehir vinç kiralama firmamızda  kurumsal olarak hizmetler vermekteyiz. Firmamızda vinç çeşitleri dilediğiniz süre için kiralanabilmektedir. Müşterilerimizin uzun vadede memnuniyeti için  firmamız en iyi hizmetleri vermektedir. Başvurularınızı yapmadan önce iletişime geçebilirsiniz.