72 Metre Sepetli Vinç Makine Parkurumuza Girmiştir

Firmamız sepetli vinç kiralama firmaları içinde İstanbul’un en iyi firması olarak birinci sırada gösterilmektedir. Lider firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kendimizi sürekli yeniliyor ve araç filomuza her geçen gün yeni araçlar katıyoruz. Yüksekler bizim işimiz! En yüksek binaların bakım – onarım gibi çalışmaları için tercih edilecek en güvenilir ve en ekonomik vinç kiralama hizmetini sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz müşterilerimizin dış cephe, inşaat işleri, reklamcılık, boya gibi binaların dış kısımlarını ilgilendiren işlerinde kiralık sepetli vinç hizmetlerinden oluşmaktadır. Her geçen yıl binaların kat sayılarının yükselmesi bu yüksek binaların işlerini zorlaştırmıştır. Ancak son teknoloji ile üretilen sepetli vinçlerimiz binanın yüksekliği ne olursa olsun hizmet vermektedir.

Söz verdiğimiz gün ve saatte, en iyi araçlarımız ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş personelimizle müşterilerimize güvenilir ve titiz hizmet veriyoruz.

Yeni Araçlarımız

Araç filomuzda her türlü ihtiyacı karşılayacak yepyeni ve bakımlı araçlarımız bulunuyor. Ancak hizmette sınır tanımayan firmamız filosuna yeni araçlar katmakta, dünyanın en güvenilir ve kaliteli sepetli vinçlerini sizlerin hizmetine sunmaktadır. Araçlarımız kendi sınıflarının birincisi olmakla beraber güvenli ve ekonomik fiyatlarla işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Parkurumuzda ihtiyaçlarını karşılayacak araçları bulabilir, araç bilgisi almak için bize ulaşabilirsiniz.

72 Metre Sepetli Vinç

Kendi sınıfında dünyanın en kompakt sepetli aracı olan 72 metrelik sepetli vinç parkurumuzda sizlere hizmet vermek için yerini almıştır. 72 metrelik sepetli vinçler en yüksek binaların inşaat ve dış cephe işlerini mükemmel ve kolay bir şekilde yapabilir. Yüksek binaların bakım ve onarımları sıradan yöntemlerle yapılamayacağı ve çok ciddi güvenlik gerektirdiği için son teknoloji ve güvenlik donanımı olan araçlar tercih edilmelidir. Aracımız klasmanında bir numaradır. Ayrıca personelimiz de deneyimli ve eğitimli ekiplerden oluşmaktadır.

72 Metre Sepetli Vinç Fiyatları

Hizmetlerimiz lokasyon ve süre gibi faktörlere göre değişiklik gösterdiği için sepetli vinç kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşın. Web sitemizden veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, günü her saati bilgi ve öneri alabilirsiniz.