55 Metre Sepetli Vinç Makine Parkurumuza Girmiştir

İstanbul’un en güvenilir sepetli vinç kiralama firması olarak siz değerli müşterilerimiz için yeniliklerimizi sürdürüyoruz. Geniş araç filomuzda ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü araçlarımız mevcuttur. Titiz ve güvenilir işler için ilk tercih edilen firma olmanın verdiği gururla hizmetlerimizi en üst düzeye çıkarmaktayız.

Hizmetlerimiz

Yüksek binaların bakım, onarım, dış cephe, reklam gibi çalışmaları için tercih edilen kiralık vinçlerimizle hizmet veriyoruz. Araçlarımız bakım ve onarımları düzenli olarak yapılan, son teknolojik donanıma sahip araçlardır. İstanbul kiralık sepetli vinç firmaları içinde lider konumda olan firmamız kendisini daima yenilemekte, söz verdiği gibi çalışmakta ve ekonomik fiyatlar vererek müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Yeni Araçlarımız

Parkurumuza giren yeni araçlarımızla müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktayız. Bizim için hizmetin sınırı yoktur, her zaman yapılabilecek daha iyisi vardır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için araç filomuza eklediğimiz yepyeni araçlarımızla her türlü sepetli vinç işlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz.

55 Metre Sepetli Vinç

Kendi sınıfında dünyanın en kompakt sepetli aracı olan 55 metrelik sepetli vinç parkurumuzda sizlere hizmet vermek için yerini aldı. Yüksek binaların bakım ve onarımları sıradan yöntemlerle yapılamaz; ayrıca yüksek binalar üzerinde çalışmak aynı zamanda ciddi bir uzmanlık ve ekstra güvenlik gereken bir iştir. Aracımız kendi sınıfında dünyanın tartışmasız en iyisidir. Güvenlik önlemleri tam, sağlam ve dayanıklı 55 metre sepetli vinç uzman personelimiz sayesinde son derece güvenli ve konforlu bir şekilde kullanılabilmektedir.

İş Sağlığı Ve Güvenliği

Firmamız iş sağlığı ve güvenliğini en üst düzeyde gerektiren sektörde hizmet vermektedir. Çünkü inşaat sektörü başlı başına tehlikeli iken, özellikle dış cephe, boyama, onarım ve reklamcılık gibi çalışmalar daha yüksek güvenlik önlemleri gerektirmektedir. Bütün personelimiz iş sağlığı ve güvenli eğitimleri almış ve bu kurallar çerçevesinde çalışan ekiplerden oluşur.

55 Metre Sepetli Vinç Fiyatları

Almak istediğiniz hizmet, aracın kiralama süresi ve hizmet vereceği yer gibi faktörlere göre sepetli vinç kiralama fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi almak ve size özel avantajlardan yararlanmak için dilediğimiz zaman bize ulaşabilirsiniz.