Sepetli Vinç

Vinç, kelime anlamı itibari ile yüklerin kaldırılması, indirilmesi, istiflenmesi gibi işlemlerde kullanılan araçlar ya da iş makineleri olarak ifade edilmektedir. Bu araç ya da iş makineleri sınıfına giren sepetli vinç ise, bireylerin çalışma alanlarında güvenliklerini sağlamak maksadı ile geliştirilmiş, riskli bölgelerde ve yüksek alanlarda kullanılan araç ya da iş makineleri olarak ifade edilmektedir. Bu tip ürünler genelde araç üzerine monte edilmiş vaziyette kullanılmaktadır. İşletmemiz, kurulduğu günden bu yana sepetli vinç kiralama işlemlerinde ihtiyaçlara cevap veren ve karşılaşılan iş hacimlerine göre uygun nitelikte ve beklentiler doğrultusunda sepetli vinç kiralaması yapan seçkin bir firmadır.

Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Piyasada yer alan ve riskli işlerin yapılması maksadı ile kullanılan sepetli platformlar, oldukça geniş bir iş sahasına hitap etmektedir. Binaların dış cephe, sıva, boya ya da giydirme işlemlerinde, aydınlatma direklerinin montajlarında, aydınlatma direklerinin armatür değişimlerinde, elektrik hatlarının bakım onarım ve değişim işlemlerinde, pano ya da bilboardların asım işlemlerinde güvenli ortamlar yaratılmasını sağlamaktadır.

Sepetli Vinç Özellikleri

Sunmakta olduğumuz sepetli platform ya da vinçler çalışma sahalarının konumlarına göre değişik tiplerde bulunmaktadır. İnsan gücüne yardımcı olarak tasarlanan ve riskli bölgelerde kolay işçilik imkanını yaratan ve işçilere güvenli ortamlarda çalışma fırsatını sunan ürünlerimiz, değişik modeller ile ihtiyaç sahiplerine sunulmaktadır. Kuruldukları ya da görevlendirildikleri alanlarda zaman tasarrufuna da önemli ölçüde katkı sağlayan vinç ya da platformlarımız hakkında detaylı bilgileri firmamızdan edinmeniz mümkündür.