2_er-245000-l_55558a3952ee1arac_ustu_eklemli_teleskopik_platform_24_metre_ustu_002

KİRALIK VİNÇ

İnsan gücü ile ulaşılamayacak kadar yüksek yerlere ulaşmak ya da yine insan gücü ile taşınamayacak ağırlıktaki yükleri taşımak için kullanılan iş makinelerine vinç adı verilir. Vinçler kullanım alanı, kullanış şekli ve yapılacak işe göre geniş çeşitlere ayrılır. Sürekli ihtiyaç duyulan bu iş makineleri işletme ve firmaların satın almakta zorlandıkları pahalı makinelerdir. Bu nedenle çoğu firma kiralık vinç hizmeti veren firmalardan destek almaktadır.

Vinç kiralama firmaları, ihtiyaç anında ellerinde bulunan farklı çeşitlerde, birbirinden değişik modellerde iş makinelerini belirli bir süreliğine başka firmalara kiralayarak faaliyetlerini devam ettiren kuruluşlardır. Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyük şehirlerde bu tür araçlara daha sık ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun nedeni kentleşmenin bu bölgelerde daha önce başlaması, sürekli yeni ve yüksek binaların inşaa edilmesi ve bu binaların bakım, boyama işlemlerinin yoğun bir şekilde yapılmasıdır. Talebin fazla olmasına paralel olarak kiralık vinç hizmeti veren firmalarda da aynı şekilde fazlalık söz konusudur. Büyük şehirlerde yoğun olarak hizmet veren bu firmalar arasından seçim yapmak çoğu zaman zordur ve müşteriler bu seçimlerinde zaman zaman yanılgıya düşmektedir. Bu yanılgının olmaması için vinç kiralama hizmeti almadan önce piyasanın en iyi şekilde araştırılması, firmalar hakkında gerekli bilgilerin alınması ve incelenmesi gereklidir.

Kiralık vinç hizmeti almadan önce firmaların dikkat etmesi gereken belli başlı maddeler vardır. Bu maddelerin başında hizmet alınmak istenilen firmanın güvenilirliği gelir. Eğer bir firma çalışmaya başlamadan önce tam anlamı ile güven vermiyorsa, o firmadan uzak durulup başka şirket araştırmalarına başlanmalıdır. Daha önce hiç iş yapılmayan bir firmanın güvenilirliği için hizmet verdiği başka kuruluşlar ile iletişime geçilip referansları incelenebilir. Bu incelenme sonucunda her hangi bir sorun ya da eksik çıkmış ise iyice değerlendirildikten sonra doğru bir karara varılmalıdır. Kiralık vinç hizmeti alınmak istenen firmanın güvenilirliğinden emin olduktan sonra verdiği hizmetlerin en ince ayrıntısına kadar incelenmesi gerekir. Bu inceleme sırasında müşteri firmanın kendi istekleri ile çalışmak istediği firmanın hizmet önceliklerini karşılaştırıp uyumlu olup olmadığına bakılması gerekir. Örneğin; müşteri firma için kiraladıkları makineler iş performansı açısından çok önemli ise bir saatlik arıza durumunda bile işlerin aksaması söz konusu ise, vinç kiralayacağı firmanın 7/24 bakım ve tamir hizmeti veren bir firma olmasına dikkat etmesi gerekir. Benzer şekilde çalışma alanı il içinde sürekli değişen ya da değişme ihtimali olan firmaların da seçim yaparken il içindeki tüm ilçelere hizmeti olan vinç kiralama şirketlerinden yana tercihlerini yapmaları gerekir.

Kiralık vinç hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de firmanın faaliyet gösterdiği yıl sayısıdır. Vinç kiralama sektörü, sürekli ihtiyaç duyulan ve sürekli işleyen bir sektördür. Ancak bu sektörde senelerce hizmet vermek için ciddi anlamda kaliteli ve başarılı işler yapılması gerekir. Bu nedenle firmaların faaliyet yıllarını hizmet kalitesi ile paralel tutmak yanlış değildir. Uzun yıllar hakkı ile işini yapmış firmalar ile ortak çalışma içine giren müşteri firmalar da aynı şekilde kaliteli hizmetin farkını yaşayarak kendi sektörlerinde ilerleme kaydedebilirler.

İstanbul sınırları içinde çok sayıda kiralık vinç hizmeti veren firma bulunmaktadır. Bu firmaların büyük kısmı birbiri ile benzer şekilde hizmet verdiklerini iddia etmektedir. Ancak çok az kısmı gerçekten belirttikleri hizmetleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Hakkı ile işini yapan sayılı firmalardan biri olan şirketimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde kiralık vinç hizmeti vermektedir. 17 yıllık başarılı deneyimi ile müşterilerine tam istedikleri kalitede hizmet sunan firmamız, her türlü vinç kiralama işinde firmaların yanında bulunmaktadır.

Firmamız bünyesinde farklı özellikler ve avantajlar sağlayan kaliteli, dayanıklı vinç çeşitlerine yer verilmektedir. Kullanım alanı olarak daha geniş bir alana yayılmış olan sepetli vinç çeşitlerinin her türlüsüne bizim aracılığımız ile ulaşabilir, istediğiniz kadar bu iş makinelerini kiralayabilirsiniz. Kamyon ile taşınma özelliğine sahip olan bu vinç çeşitleri, yüksek binaların ya da yapıların tamir, tadilat işlemlerinde, inşaa aşamasında sıva, boya gibi işlerinde, reklam panolarının düzenlenmesinde, yüksek katlı iş merkezlerinin dış cam silme işlemlerinde sıklıkla kullanılır. Vinç direği ucuna sabitlenen sepet yardımı ile bu yüksek yerlere en güvenilir şekilde ulaşmayı sağlayan bu araçlar, özellikle inşaat alanlarında işçi güvenliği konusunda da önemli yere sahiptir. İnşaat alanlarında kullanıldığı gibi şehir merkezlerinde de rahatlıkla kullanılabilen iş makinelerinden biri olan hi-up vinç çeşitleri de firmamız aracılığı ile kiralanabilen vinç çeşitlerinden biridir. Kent merkezlerinde daha çok oto kurtarma ve çekme işlemleri için kullanılan hiyaplar, zaman zaman inşaat alanlarında da yükleme, boşaltma işlemlerinde kullanılabilir. Sepetli ve hi-up vinçlerin yanı sıra, rahat ve hızlı hareket etme özelliğine sahip mobil vinç çeşitlerini de deneyimli firmamız aracılığı ile kiralayabilir, sorunsuz bir şekilde işlerinizi yönetebilirsiniz. Hızlı nakil özelliğine sahip mobil vinçlerin kullanılacak alana ve işe göre farklı çeşitlerini inceleyebilir, kendinize en uygun iş makinesi modeli ile hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Her türlü kiralık vinç çeşidine tek bir adres ile ulaşabileceğiniz firmamız, kiralama öncesi ve kiralama sırasında aynı kalite ve güven ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları nedeni ile sektörünün liderleri arasında yer alan firmamızın, 17 yılı aşkın süredir verdiği ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak sizin de hakkınız. Siz de pek çok kaliteli firmanın yaptığı gibi bizi tercih ederek, kalite ve gücümüz sayesinde hızla kendi sektörünüzde ilerleyebilirsiniz.

7 gün 24 saat kiralık vinç hizmeti vererek ihtiyaç duyulan her zaman özel ve kamu kuruluşlarının yanında olan firmamız, düzenli olarak tüm araçlarının tamir ve bakımını yaparak kiralama sırasında her hangi bir arıza olmasına karşı tedbir almaktadır. Buna rağmen zaman zaman yaşanan küçük arızalara karşı 7/24 vinç hizmeti veren firmamız, bu özelliği ile pek çok rakip firmayı geride bırakmaktadır. İstanbul gibi büyük bir kentin tüm ilçelerinde aynı özen ve kalite ile hizmet vermekteyiz. Tüm müşterilerimize ayırt etmeden, aynı şekilde uygun ödeme koşulları ve farklı avantajlar ile iş makinesi kiralama hizmeti vermekteyiz.

Piyasada kiralık vinç hizmeti veren çoğu firmada olduğu gibi firmamızdan da saatlik, günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak vinç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Büyük küçük ayırt etmeden tüm müşterilerine tek fiyat üzerinden hizmet veren firmamızın fiyatlandırmalarını öğrenip ödeme koşulları hakkında daha fazla bilgi almak için 7 gün 24 saat telefonlarımızı arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm vinç çeşitlerine tek bir adres ile ulaşmanın verdiği rahatlık ve 7/24 vinç hizmeti garantisi ile işlerinizi yürütmek için bizimle irtibata geçebilir, hizmetlerimizden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.