607945m-1hiyap-vinc_1419066824

İSTANBUL VİNÇ

Vinçler, ağır yükleri bir yerden başka bir yere güvenli bir şekilde nakil etmeye ya da insan gücü ile ulaşılamayacak yüksekliklerde çalışmaya yarayan araçlardır. Kullanım alanı, yapılacak işin özelliği, alan genişliği gibi faktörlere bağlı olarak farklı çeşitlerine ihtiyaç duyulan bu iş makineleri, her alanda güvenli bir şekilde kullanılabilir. Yeni binaların yapılması, kentleşme süresi ve yenilenme hareketlerinde etkili şekilde kullanılan vinçler, kırsal kesimlerden çok büyük şehirlerde daha fazla kullanılır. Sürekli yenilenme ve kentleşme hareketlerinde olan büyük şehirlerin başında gelen İstanbul vinç sektörünün en fazla geliştiği illerin başında gelir.

İstanbul, talep fazlalığından dolayı vinç kiralama firmalarının yoğunlukta olduğu bir şehirdir. Bu nedenle hemen hemen her sektörde olduğu gibi bu alanda da işini kaliteli ve iyi şekilde yapan firma bulmak oldukça zordur. İstanbul vinç sektöründe yer alan çoğu firma, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile kendilerinin verdiğini iddia eder. Ancak bu çoğu zaman yanlış bir ifadeden ibarettir. Firma işlerinin yürütülmesinde önemli bir yere sahip olan bu iş makinelerinin arızalanması durumunda arızaraya hemen müdahale edilmesi gerekir. Kiralama öncesi hem araç dayanıklılığı ve bakımı konusunda garanti veren pek çok firma, arıza durumunda da hemen müdahale ile işlerin aksamaması konusunda da garanti verir. Bu garantiyi hakkı ile yerine getiren firmaların sayısı ne yazık ki çok azdır.

Sürekli gelişen ve ihtiyaç duyulan her sektöre olduğu gibi vinç sektörüne de ilgi oldukça fazladır. Gün geçmiyor ki yeni bir firma kurulsun ve hizmete başlasın. Sektör hakkında bilgisi olsun olmasın herkesin giriştiği bu alanda işin kaliteli yanını bulmak oldukça güçtür. Bu konuda İstanbul vinç kiralama şirketlerini en iyi şekilde araştırmak, haklarında bilgi edinmek, hizmet kaliteleri ve fiyatlandırmaları hakkında detay almak ve bu bilgiler doğrutusunda aralarından bir seçim yapmak en doğrusudur. Bu seçim yapılırken hizmet almak isteyen müşterilerin göz önünde bulundurması gereken en önemli noktalar; firmanın faaliyet yılı süresi, firmanın referans müşterileri, eğer varsa firma hakkındaki şikayetler ve bu şikayetlerin müşteri açısından önemi, fiyatlandırma ve müşteriye özel avantajlardır. İstanbul vinç kiralama sektöründeki çoğu firma müşterilerine saatlik, günlük, haftalık ve yıllık olarak kiralama hizmeti vermektedir. Eğer uzun süreli bir çalışma söz konusu ise müşteri firmaların ilk olarak haftalık kiralama yapması, bu sürede araç ve firmayı denemesi, memnun kaldığı takdirde aylık ya da yıllık kiralama yapması tavsiye edilir.

Görev alanı sürekli değişen firmaların iş makinesi kiralaması yaparken dikkat etmesi gereken noktalardan biri de görev aldıkları ilde bulunan tüm ilçelere hizmetinin olmasıdır. Örneğin; İstanbul vinç kiralama hizmeti almak isteyen bir firmanın dikkat etmesi gereken en önemli noktaların başında hizmet almak istedikleri vinç kiralama firmasının İstanbul’un tüm ilçelerine olanak tanımasıdır. Bu ilerleyen zamanlarda başka alanlarda yapılacak işlerde de her hangi bir çeşit vincin ihtiyacı durumunda aynı firma ile çalışılabilmesi açısından çok önemlidir. Uzun yıllar güvenilir firmalar ile çalışan kuruluşların işlerinde daha başarılı oldukları bilinmektedir.

Günümüzde bilgisayar ve internetin çok önemlidir. Çoğu sektörün büyüyüp gelişmesinde teknolojiden yararlanıldığı bilinmektedir. Bu sektörlerden biri de vinç kiralama sektörüdür. Bölgesel iş makinesi kiralama hizmeti veren firmaların araştırma aşamasında internetten sıklıkla yararlanılır. Arama motorları üzerinden yapılan bu aramalarda sadece bölge ve kiralanmak istenen iş makinesinin adının geçmesi yeterlidir. Örneğin İstanbul ve ilçelerinde kullanılmak üzere kiralık vinç araması yapılacağı zaman sadece İstanbul vinç yazılması yeterlidir. Arama sonuçlarından hizmet veren firmaların internet adreslerinden hizmetleri ve ayrıcalıklı avantajları hakkında bilgi alınıp kıyaslama yapılarak aralarından en uygun firmanın seçimi yapılabilir.

Vinç çeşitleri çalışma alanlarında işçi güvenliği içn büyük önem teşkil etmektedir. Kimi zaman ağır bir yükün naklinde, kimi zaman yüksek yerlere ulaşımda kullanılan bu iş makineleri, uzman operatörler tarafından kumanda edilerek en yüksek verimde kullanılabilir. Bilinçsizce kullanıldığında güvenlikten çok kazaya neden olan bu iş makinelerinin düzenli olarak bakımları yapılmadığında da kazalara neden olabileceği bilinmektedir. Bu konuda vinç sahibi olan firmalar ya da vinç kiralama firmaları özenli davranıp rutin olarak makinelerin bakımını yapmalıdır. Bu bir yandan iş makinesinin kullanım ömrünü uzatırken bir yandan da iş güvenliğini tam anlamı ile sağlar.

Vinçler, çok farklı işlerde, farklı şekillerde kullanılan iş makineleridir. Kullanım açısı olarak geniş bir yelpazeye sahip olan bu iş makineleri, özel sektörde kullanıldığı kadar kamu sektöründe de kullanılır. Belediyelerin sokak lambası tamirinde, elektrik şirketlerinin direklere tel çekmesi ya da sorun gidermesi halinde, temizlik şirketlerinin yüksek binaların dış cephe camlarını temizlemesinde, reklam firmalarının sokaklarda bulunan panolara yeni ilan asmalarında sepetli vinçler kullanılır. Bu çeşit vinçler, kent merkezinde rahatlıkla kullanılabildiği gibi inşaat alanlarında da güvenli çalışma alanı yaratmak için kullanılır. Yüksek binaların dış cephe sıvaları, boyanmaları, tamir ve tadilat aşamasında sıklıkla ihtiyaç duyulan sepetli vinç çeşitleri, kullanılacak alana göre kendi arasında da çeşitlere ayrılır. Yoğun olarak kullanılan sepetli vinçlerin yanı sıra, oto kurtarma, çekme, kaldırma işlerinde kullanılan hiyap vinç çeşitleri ve ağır yükleri taşımada kullanılan mobil vinç çeşitleri de pek çok vinç kiralama firmasının bünyesinde yer almaktadır.

İstanbul vinç kiralama hizmeti bakımından pek çok ile göre daha avantajlıdır. Bunun nedeni büyük şehir olmasından dolayı sektöre olan ihtiyaç ve ilgidir. Yoğun vinç kiralama hizmeti talebi üzerine kurulan yeni firmalar ve senelerdir kaliteli hizmet veren firmalar birleşerek bu hizmeti almak isteyen müşteriler için büyük bir havuz oluşturmuş durumda. Bu havuzdaki firmalar arasında 17 yıllık deneyimi ile tecrübesini sabitlemiş olan firmamız, her bir müşterisine aynı özellik ve titizlik ile hizmet vermektedir. Özellikle sepetli vinç kiralama hizmetlerinde önde giden firmamız İstanbul vinç hizmetlerinde büyük başarılara imza atmıştır. Kaliteli ve farklı avantajlara sahip özel hizmetlerimizden yararlanarak kısa sürede yüksek performans ile işlerinizi görüp kendi alanınızın liderleri arasındaki yerinizi almak için hizmet detaylarımızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul vinç kiralama sektöründe yılların deneyimi ile kaliteli hizmet veren bir firma olarak, her tür iş makinesinin rutin bakımlarını yaparak, müşterilerimizin en yüksek performansta bu makinelerden yararlanmasını sağlamaktayız. Kiralama öncesi alanında uzman çalışanlarımızdan aldığınız desteği, kiralama süresi boyunca da aynı kalite ve titizlik ile alabilir, her hangi bir sorun olduğunda firmamızı arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca İstanbul vinç hizmeti veren firmamız, kiralanan makinelerde en ufak bir sorun oluştuğunda hemen müdahale ederek sorunun ortadan kalkmasını sağlar. Bu sayede iş alanında vinç kaynaklı her hangi bir aksama söz konusu olmaz. İstanbul’un tüm ilçelerinde istenilen her zaman ihtiyaç duyulan çeşitlerde vinç hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilir, bu konuda deneyimli kadro ve kaliteli araçlar ile en kısa sürede yüksek performanslı işler yapabilirsiniz.